Yoga - uważność w ruchu

Pracuję z ludźmi, którzy utknęli – w fotelu w pracy lub w głowie. Daję narzędzia do tego, by radzić sobie z siedzącym trybem życia i koić nie tylko ból pleców, lecz także rozbiegany umysł.  

Ze zdumieniem i radością przyglądam się zmianom, które zachodzą w ciałach, sercach i umysłach nie tylko w gabinecie, lecz także na macie. Staram się patrzeć na człowieka holistycznie – właśnie dlatego poszukuję dróg, które prowadzą do spotkania ciała z umysłem. Podczas zajęć łączę całą swoją wiedzę na temat ciała z wiedzą i doświadczeniem zdobytym w pracy psychoterapeutycznej. 

Miejsce, gdzie umysł spotyka ciało. 

yoga i uważność

Uważna yoga

Praktyka jogi w oparciu o uważność i współczesną naukę o ciele.

Na tych zajęciach nie zobaczysz pokazowych pozycji, szpagatów i stania na głowie. Nie naciskam, łagodnie przypominam o tym, jak ważna jest relacja z ciałem i pomagam ją budować na solidnym fundamencie.

Postaram się wyposażyć Cię w narzędzia, które umożliwią Ci przyglądanie się swojemu ciału z uważnością, szacunkiem i czułością. Wspólnie będziemy tworzyć przestrzeń wolną od ocen i krytyki wobec siebie i swoich ciał.

Uważna joga będzie zaproszeniem dla Ciebie do pełnego ciekawości odkrywania i przeżywania swojego ciała takim, jakie w tej chwili jest. Postawę pełną otwartości i akceptacji zrównoważymy łagodnym rozwojem siły i mobilności.

Poprzez ciało będziemy pracować nad tym, co w głowie i sercu – w zgodzie z tym, kim jesteś i tym, czego potrzebujesz.

Dla kogo są zajęcia z uważnej yogi?

Dla każdego! Doświadczenie jogowe nie jest wymagane – praktyka w miarę możliwości będzie dostosowywania do Uczestników. 

Aktualnie prowadzone zajęcia

Na ten moment brak aktualnie prowadzonych zajęć. Jeśli jestem zainteresowany/zainteresowana udziałem w przyszłości – wyślij do mnie wiadomość za pośrednictwem formularza kontaktowego (wpisz w polu wiadomości informację o zainteresowaniu zajęciami).