Zasady Współpracy "Poddasze Myśli"

Ten dokument zawiera ważne informacje dotyczące usług świadczonych w Pracowni Psychoterapii i Rozwoju „Poddasze Myśli”. Jest to rodzaj umowy, podkreślający, że obie strony biorą w niej udział w pełni świadomie. Przeczytaj dokładnie te informacje. Wszelkie pytania i wątpliwości odnośnie treści zawartych w tym dokumencie omów ze swoim terapeutą. Umowa ta może być modyfikowana w czasie pierwszego spotkania, a po zatwierdzeniu przez obie strony kontrakt obowiązuje do końca trwania terapii. Hasło do pliku terapeuta wysyła przed pierwszym spotkaniem.
Psychoterapia Warszawa - miejsce spotkań

Serdecznie zapraszam na spotkanie osobiste w gabinecie stacjonarnym na Bielanach w Warszawie przy ul. Klaudyny 12. Po przejściu obok apteki należy przejść na drugą stronę bloku (przed bramę pod budynkiem) i iść w lewo wzdłuż budynku (do kasetonu FizjoPraktyka) i wejść schodami do góry. Gabinet znajduje się na samym końcu studia. 

 W przypadku trudności z dotarciem proszę dzwonić: 792 822 294 

Psychoterapia online

Spotkanie odbędzie się za pośrednictwem komunikatora Skype 

Link do spotkania: https://join.skype.com/invite/bZmt8eFo1Lhw 

W przypadku trudności technicznych spotkanie może się odbyć za pośrednictwem komunikatora Zoom. Dane do spotkania zostaną przesłane drogą mailową lub sms-ową.

Proszę dodać mnie do kontaktów jeszcze przed spotkaniem – tak, abyśmy z łatwością mogli się skontaktować w terminie spotkania. 

Aby zdalna terapia była jak najbardziej zbliżona do spotkania w gabinecie, warto zadbać o kwestie techniczne. Poniżej znajdziesz kilka wskazówek które pozwolą Ci zadbać o komfort i jakość spotkania:

  • Postaraj się znaleźć pomieszczenie, w którym  nikt i nic nie będzie Ci przeszkadzać. 
  • Sprawdź jakość połączenia internetowego.
  • Sprawdź, czy dźwięk i obraz w Twoim urządzeniu oraz w komunikatorze działają prawidłowo.
  • Do spotkania używaj komputera, laptopa lub tabletu (na komórce z włączonym Internetem często pojawiają się różne powiadomienia, co może rozpraszać i utrudniać kontakt). Wybrany sprzęt ustaw nieruchomo na stabilnym podłożu. 
  • Przyjmij wygodną, stabilną pozycję ciała, najlepiej na siedząco.
  • Zadbaj o punktualne rozpoczęcie spotkania. 
  • O umówionej godzinie możesz po prostu zadzwonić.